HAKKIMIZDA

ÖZARTAŞ MAKİNE SANAYİ 1959 yılında kurulmuş olup, ambalaj makineleri teknolojisine
-yüksek kalitede elektronik-mekanik,
-hidrolik ve pnömatik mühendisliği,
-yüksek hassasıyetli makine üretimiyle, ambalaj makineleri üretimi sektörünün liderleriyle yarışır, dünya standartlarında makineler üretmektedir.
 
Paketleme makinelerinin ardından,
2017 yılında, konveyör taşıma ve kutu yapma makineleri üretimine başlayarak, tam otomatik kutulama yapan sistemler üretmeye başlamıştır.
2020 yılından itibaren, koli açma, hazırlama ve kapama sistemlerini de üretim hattına ekleyerek, ikincil paketleme sistemlerini tam olarak imal etmeye başlamıştır.

HİZMETLERİMİZ

SATIŞ

Özartaş Makine 1959’dan bu yana müşterilerine kaliteli makineler ve en iyi satış sonrası hizmeti birlikte sunarak, Türkiye ve dünyada sektörün tanınır bir markası haline gelmiştir.

SATIŞ

Tecrübelerini ürettiği ambalaj makinelerine yansıtan Özartaş Makine, birçok ülkede varlığını hissettirip, yaptığı ihracatlarla hemen her ülkeden bir referans elde etmiştir.

SATIŞ SONRASI

 Özartaş Makine; üretim, montaj, test, satış ve satış sonrası gibi aşamaları her zaman takip edip, ürettiği makineleri dünya standartlarına getirmiş, dünyanın güvenini kazanmış bir markadır.

SATIŞ SONRASI

Satış sonrasında makinelerimizin tümünü takip edip, kullanıcı değerlendirmesi ve makine performans takibi yapmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için en değerli ödül ve kazançtır.

GARANTİ

Özartaş makineleri montaj aşamasından sonra çeşitli güvenlik ve performans testlerinden geçmektedir.

GARANTİ

Makinelerimiz 2 sene parça garantili olup, kullanıcı ve üretim kaynaklı oluşabilecek sorunlar teknik servisimiz tarafından en kısa zamanda giderilmektedir.

EĞİTİM

Makine tesliminden önce makineyi kullanacak olan operatöre 3 gün süreli eğitim verilmektedir. 

EĞİTİM

Eğitimimiz kapsamında güvenlik, bakım, çalışma prensibi gibi konular yer almaktadır.

BAKIM

Bakım talimatları yerine getirildiği takdirde; makinelerimizden uzun yıllar maksimum performans alınmaktadır.

BAKIM

Makinelerimizin yanında verilen kullanım klavuzu ve bakım talimatları yerine getirildiği takdirde; makinelerden daha fazla performans alınmakta, çıkabilecek arızaların önüne geçilebilmekte ve iş güvenliği üst seviyede tutulabilmektedir.

AR-GE

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, ihtiyacına özel makineyi geliştirerek özel projeler yürütüyoruz.

AR-GE

Özartaş Makine; müşteri ihtiyaçları doğrultusunda her türlü projeyi, bünyesinde bulundurduğu mühendisleri ile şekillendirip, gerekli yazılım ve kodlamayı yaparak, proje bazlı üretim yapabilmektedir.

HİZMETLERİMİZ